FİRMAMIZ KONUT, ENDÜSTRİYEL TESİSLER VE FABRİKALARIN İNŞAAT VE MEKANİK PROJELERİN DE TAAHHÜT İŞLERİ YAPMAKTADIR. Konfora ve Endüstriye yönelik taahhütler gerçekleştirmektedir. Bir yapı için talep edilen tesisat ihtiyacına karşılık, çözümümüzü kullanıcısına alternatifli biçimde sunarız. Bizim için uzun ömür, sağlamlık ve güven önceliklidir. Müşterimize, kendisi için en uygun sistemi, yaptığımız etüt ve araştırmalardan sonra bildiririz. İş güvenliğine ve işletme kurallarına büyük önem veririz. Her türlü taahhüt işimizi garantili yaparız. Norm ve Standartlara katiyen uyarız, uyarırız. Talepleri belirler, buna en uygun çözümü hızla üretiriz. Başarılı bir taahhüt işi, müşteri memnuniyeti ve mühendislik pratikliği ile olur. Sistem hakkında yeterince bilgilendirilmemiş bir müşteri, sistem ne kadar başarılı olursa olsun gerçek müşteri memnuniyetini sağlayamaz. Müşteri eğitimlerine önem verir, kurduğumuz sistemlerin yıllarca sorunsuz çalışmasını temin ederiz.

Misyon:

OMKA YAPI’nın misyonu, Marmara bölgesi ve Türkiye’de Mekanik Tesisat ve Isıtma sektörlerinde lider, üstün müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde çevreye duyarlı, insan kaynaklarıyla güçlü, mekanik işlerin multi-disipliner yaklaşımıyla rakip tanımayan, kurumsallaşmış bir yapı ile hizmet sunmaktır.

Vizyon:

OMKA YAPI’nın  vizyonu, müşteri memnuniyetini ilke kabul eden ; güvenilir, değişimlere açık, alternatifsiz ve teknolojik gelişimi sağlayan bir marka olmaktır.